Інтелектуальна система автономного опалення «Еранова»

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Статті

Система Еранова, як конструкор Лего, складається з автономних модулів – електрорадіаторів “Еранова”, і кожен з цих модулів є одночасно і повноцінною системою опалення для кожної окремої кімнати, і в той же час частиною системи опалення всього приміщення, регулювати кожен елемент якої можна з одного центрального пульта. Автономний Модуль «Еранова» – це високоекологічний безшумний рідинний електричний радіатор.
Електрорадіатор “Еранова” оснащений нагрівальним елементом (ТЕН), що дозволяє класифікувати його як міні електрокотел, і мікропроцесором. Такий пристрій електрорадіатори дозволяє забезпечити витрати лише 5,2-5,8 кВт для обігріву стометрової площі.
«Еранова» дозволяє не витрачати гроші на проект і систему труб, дуже економічна по енерговитратах. Використовуються оптимальні по теплопровідності алюмінієві батареї. «Еранова» включається-вимикається програмно, з добового і тижневого розкладом, що дає змогу економити витрати на опалення будинку, котеджу або дачі на дві третини від стандартної суми.
Міні-котел “Еранова” має функцію автоматичного контролю за витратою електроенергії радіатором, що дозволяє мінімізувати витрати. Система підтримує режими “МультиТариф”, що зручно при трьохтарифний системі оплати, “Економ” – сенс якого в тому, що під час нетривалої відсутності людей електроопалення переходить в режим підтримки температури в приміщенні 16 ° С, “швидкий прогрів” – на 10% швидше прогріває приміщення, і власне основний режим міні-котла “Комфорт”. Згідно з дослідженнями, протягом опалювального сезону електрообігрівач “Еранова” споживає тільки до 30% номінальної потужності.
Функція мінімізації потужності (МІМ) з обмеженням пікової потужності електрообігрівача дозволяє аналізувати загальну потужність встановлених у приміщеннях обігрівальних приладів будь-якого типу – котли і міні-котли, радіатори, конвектори, інші обігрівачі і дозволяє включати наші рідинні електричні конвектори “Еранова” поперемінно там, де потрібно в даний момент.
Автономний модуль “Еранова” дозволяє підтримувати необхідну температуру в приміщенні з точністю до полуградуса в діапазоні від 5 до 50 ° С. Іншими словами, електричний радіатор буде підтримувати задану як для нього, електрорадіатори, поверхні, так і для приміщення температуру. Максимальна температура корпусу електрорадіатори 75 ° С. Для визначення температури приміщення електричний радіатор “Еранова” оснащений виносним термодатчиком дозволяє фіксувати її на відстані до 2,5 м від радіатора. Хоча є версії, оснащені бездротовим датчиком температури кімнати.
Рідинні електричні радіатори “Еранова” виробляються як настінні, підлогові так і рухомі (на коліщатах).
Система “Еранова” працюють від звичайної мережі 220V, тобто, електричний радіатор потрібно просто включити в розетку. Природно, процедура підключення електрорадіатори не вимагає отримання дозволів, прокладки труб і інших дорогих, складних і дискомфортних дій.
Нагрівальний елемент радіатора виготовлений з нержавіючої сталі. Використовувані батареї опалення виробляються з алюмінію, що дозволяє збільшити використовуване в останніх моделях радіаторів електричних тиск до 80 бар, а також зберегти шар оксидної плівки, що захищає корпус радіатора від корозії. У наших міні-котлах застосовується різьбове з’єднання як в секціях, так і в нижній частині, а не зазвичай паяное і схильне руйнування.
Вищеописані удосконалення значно збільшують надійність і термін служби нашого електричного обігрівача.
Економічність електрорадітаров здійснюється за рахунок вбудованої системи тарифікації та клімат-контролю:
Система клімат-контролю в електрорадіаторів дозволяє не перетоплювати приміщення, з цього збільшення бюджету на опалення за кожен надлишковий градус температури зійдеться до мінімуму.
Економія електроенергії на економічному режимі, коли в приміщенні немає людей.
Економія електроенергії на мультітаріфах.
“Еранова” мають режим “антизамерзання” при заправці незамерзаючої рідиною – ідеальний для приміщень, де люди не живуть постійно.
Режими роботи системи «Еранова»:
«Мультитариф» – даний режим опалення призначений для опалення з урахуванням треьохтарифних системи оплати за електрику у різний час доби. Щоб даний режим працював коректно, переконайтеся що час і дата встановлені на обігрівачі правильно.
«Тижневий таймер» – режим роботи радіатора, що дозволяє задати необхідні температурні режими на кожну добу або певний часовий інтервал в добі впродовж усього тижня. Даний режим передбачає роботу з двома режимами «Комфорт» і «Економ», що дозволяє заощадити на опаленні за відсутності людей в приміщенні.
«Календар» – даний режим дозволяє заздалегідь відзначити дату і час коли потрібно максимально швидко прогріти приміщення, використовуючи режим «Швидкий прогрів».
«Мінімальний» – підтримування температури в приміщенні на рівні не вище 8 ° С – використовується коли в приміщенні планується відсутність людей на пару днів.
«Комфорт» – режим опалення, що дозволяє підтримувати температуру в приміщенні на рівні 20 ° С при нагріванні теплоносія до 70 ° С.
«Економ» – підтримка температури в приміщенні на рівні 16 ° С, при нагріванні теплоносія до 60 ° С
«Швидкий прогрів» – при заданому режимі, прогрів приміщення відбувається на 10% швидше, ніж при використанні інших режимів.
Серед можливостей управління є такі сучасні функції як «віддалене управління» за допомогою GSM-датчика, «центральне управління» – за допомогою Центрального Пульта Управління, зв’язує всі автономні модулі – електробатареї в єдину систему.

У чому відмінність «Еранова» від маслянного радіатора і конвектора?

Корпус масляного радіатора заповнений мінеральним маслом, яке володіє високою температурою кипіння (240-305) ° С. У масло занурені електричні нагрівальні елементи. Тепловіддача від масла до стінки радіатора в 3-6 разів нижче, ніж від конденсуються водяної пари. Це означає, якщо робочою рідиною буде вода і водяні пари, то вона буде ефективніше передавати тепло. Це перший аргумент.
Друге. Кількість теплоти, яка передає обігрівач, залежить від двох складових – температури обігрівача і його площі тепловіддачі. Іншими словами, якщо Ви використовуєте підігрів підлоги, то досить і 24 градусів, щоб прогріти кімнату до комфортної температури, тому що площа підлоги велика. Такого ж результату можна досягти якщо в кімнаті буде голка, розігріта до температури близької до температури Сонця. Проаналізуємо першу складову – площа тепловіддачі: в масляному радіаторі значно менше, ніж у аллюминиевой батареї (завдяки пластичності алюмінію можна домогтися високої площі оребрення радіатора). Невелика площа тепловіддачі масляного електрорадіатори призводить до реального перевитрати електроенергії, а також, підвищує навантаження на електромережу. Іншими словами, електрика споживається за номіналом (1,5-3 кВт • год), а в результаті – в кімнаті прохолодно.
Температура обігрівача – це ще один цікавий момент. У свій час, коли опалення було паровим і температура обігрівають поверхонь досягала 130-150 градусів, санітарна служба заборонила так сильно нагрівати обігрівач, бо пил і мікрочастинки, завжди знаходяться в повітрі, згоряють при таких високих температурах. Проблема виявилася не в нестачі кисню, а в тих токсичних речовинах, які виділяються саме в процесі згоряння мікрочастинок пилу. Люди багато і часто хворіли, настільки часто і багато, що були змушені визнати небезпечними для здоров’я людини обігрівачі з температурою вище 80 градусів-і це була єдина причина, по якій парове опалення було заборонено. Електроконвектори, що мають температуру сухого Тена від 130 градусів і вище, також потрапляють в цю категорію обігрівачів.
Питання: Так чому ж тоді досі виробляють масляні радіатори та електроконвектори і для чого вони призначені?
Відповідаємо: такий вид обігріву проводиться для додаткового локального обігріву, на випадок якщо відключили центральне опалення або воно не може забезпечити необхідну температуру в приміщенні. І ще одна причина – це «дешево і сердито», але на жаль тільки на перший погляд.
Підсумувавши вищесказане за сукупністю факторів щодо обігрівача і його температури, ми можемо сказати, що на сьогоднішній день немає кращого обігрівача (конвектора), ніж «стара добра» алюмінієва батарея, розігріваємо не вище 75-80 градусів.

https://kievecogroup.com.ua/